Kierowca z doświadczeniem mechanicznym

Job Level:  Professional
Location:

Warszawa, MZ, PL, 02-672

Area of Expertise:  Operations
Unit:  Allianz Partners
Employing Entity:  AWP Polska sp. z o.o.
Job Type:  Full Time or Part Time
Remote Job:  Not applicable
Employment Type:  Permanent
ID:  42361
Position Cluster:  Non-Executive

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. W 2019 roku rozpoczęliśmy budowę własnej floty holowników i mobilnych serwisów realizujących naprawy na drodze, w związku z czym poszukujemy nowych pracowników.

Twój zakres obowiązków:
•    Usługi holowania pojazdów do 3,5t DMC.

Nasze wymagania:
•    Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
•    Prawo jazdy kat. B
•    Podstawowy zakres wiedzy na temat budowy pojazdów, mechaniki i elektryki pojazdowej
•    Dyspozycyjność oraz zaangażowanie (praca zmianowa w pon-pt w godz. 07.00-20.00, soboty 8-18.00)
•    Kultura osobista – praca z klientem

Mile widziane:
•    Umiejętność pracy z urządzeniem diagnostycznym (pracujemy na BOSCH KTS)
•    Uprawnienia SEP do 1 kV
•    Wiedza na temat budowy i funkcjonowania alarmów

To oferujemy:
•    Możliwość poszerzania wiedzy w zakresie motoryzacji
•    Dedykowane szkolenia w zakresie budowy i eksploatacji pojazdów
•    Jazdy testowe i szkolenia zapoznawcze z nowych modeli aut
•    Szkolenia z kultury i jakości obsługi klienta
•    Umowa o pracę na pełen etat,
•    Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
•    Bogaty pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna dla pracownika
i rodziny, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa
•    Świadczenia ZFŚS: „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do aktywności sportowych
i kulturalnych
•    Dodatkowy, płatny urlop w wymiarze do 4 dni rocznie

42361 | Operations | Professional | Non-Executive | Allianz Partners | Full Time or Part Time | Permanent

x