Mechanik mobilny

Job Level:  Professional
Location:

Warszawa, MZ, PL, 02-672

Area of Expertise:  Operations
Unit:  Allianz Partners
Employing Entity:  AWP Polska sp. z o.o.
Job Type:  Full Time or Part Time
Remote Job:  Not applicable
Employment Type:  Permanent
ID:  42361
Position Cluster:  Non-Executive

Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.

W 2019 roku rozpoczęliśmy budowę własnej floty holowników i mobilnych serwisów realizujących naprawy na drodze, w związku z czym poszukujemy nowych pracowników.

Kluczowe zadania:

  • Usługi napraw na drodze (serwis mobilny),
  • Usługi holowania pojazdów pojazdami do 3,5t.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wiedza na temat mechaniki samochodowej,
  • Wiedza na temat elektro-mechaniki samochodowej,
  • Wiedza na temat budowy i funkcjonowania alarmów,
  • Umiejętność pracy z urządzeniem diagnostycznym (pracujemy na BOSCH KTS),
  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie (praca zmianowa),
  • Kultura osobista – praca z klientem,
  • Wymagane doświadczenie w pracy w serwisach oraz szkolenia z zakresu mechaniki, elektro-mechaniki, alarmów,
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna,
  • Bogaty pakiet dodatkowych benefitów: prywatna opieka medyczna dla pracownika i rodziny, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa,
  • Świadczenia ZFŚS: „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do aktywności sportowych i kulturalnych,
  • Dodatkowy, płatny urlop w wymiarze do 4 dni rocznie.

42361 | Operations | Professional | Non-Executive | Allianz Partners | Full Time or Part Time | Permanent

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.