Młodszy specjalista ds. assistance

Job Level:  Professional
Location:

Toru?, Kujawsko-Pomorskie, PL, 87-100

Area of Expertise:  Customer Services & Claims
Unit:  Allianz Partners
Employing Entity:  AWP Polska sp. z o.o.
Job Type:  Full Time or Part Time
Remote Job:  Not applicable
Employment Type:  Permanent
ID:  37815
Position Cluster:  Non-Executive

 Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych od klientów, którym potrzebna jest pomoc na drodze w razie awarii lub kolizji ich auta
  • organizacja pomocy dla klientów przy wykorzystaniu naszych systemów operacyjnych i siatki usługodawców w Polsce i Europie (np. wysłanie lawety, organizacja auta zastępczego) w oparciu o wypracowane w trakcie ponad 20 letniej działalności w Polsce standardy jakości obsługi klienta

Nasze wymagania

  • lubisz rozmawiać z ludźmi i im pomagać

  • angażujesz się w postawione przed Tobą zadania

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • jesteś gotowy / gotowa do pracy w trybie zmianowym (24/7) na podstawie grafiku

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie 4700-4900 PLN brutto w zależności od poziomu znajomości języka angielskiego

  • dodatkową premię miesięczną zależną od wyników pracy - średnio 600 PLN brutto

  • kompleksowe szkolenie stacjonarne w biurze w Toruniu - obowiązkowe 4 tygodnie - po tym okresie praca w 100% zdalna

  • opiekę doświadczonych pracowników, aby początek pracy nie był stresujący

  • przejrzystą ścieżkę awansu na specjalistę

  • pracę w przyjaznej atmosferze z fantastycznymi ludźmi

  • bogaty pakiet szkoleń, dostęp do platformy e-learningowej z każdego miejsca i w każdym czasie (LinkedIn Learning, TED, edX i wiele innych)

37815 | Customer Services & Claims | Professional | Non-Executive | Allianz Partners | Full Time or Part Time | Permanent

Allianz Partners jest wiodącym dostawcą usług assistance na polskim rynku i częścią Grupy Allianz. Assistance znaczy pomoc. Współpracując z czołowymi ubezpieczycielami, bankami i dystrybutorami samochodów, mamy pod opieką ponad 6,5 miliona Polaków. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku Polski i całego globu, 24h/365 dni. Praca w Allianz Partners to dobre relacje między współpracownikami, kierownikami i ich zespołami oraz klientami i usługodawcami. Praca u nas to także nieustanne zdobywanie wiedzy i podnoszenie kompetencji, co wspomaga nasza intensywna polityka szkoleniowa.