Młodszy Specjalista ds. Likwidacji Szkód Majątkowych (f/m/d)

Poziom stanowiska:  Profesjonaliści
Lokalizacja:

WARSZAWA, PL, 2-672

Dziedzina specjalizacji:  Obsługa klienta i szkody
Jednostka:  Allianz Polska
Spółka zatrudniająca:  TUIR Allianz Polska S.A.
Wymiar czasu pracy:  Pełny etat
Praca zdalna:  Praca hybrydowa
Zatrudnienie:  Zatrudnienie stałe
ID:  45379
Poziom stanowiska:  Non-Executive

Twój zakres obowiązków:

  • Rejestracja szkód majątkowych oraz udzielanie informacji o zarejestrowanych szkodach.
  • Prowadzenie procesu likwidacji szkód majątkowych - analiza akt szkodowych, ustalenie zakresu odpowiedzialności oraz przygotowanie decyzji w sprawie
  • Akceptacja decyzji w szkodach zgodnie z udzielonym zakresem pełnomocnictwa
  • Prowadzenie czynności zabezpieczających roszczenia regresowe oraz wystąpienia z roszczeniami regresowymi wobec podmiotów odpowiedzialnych
  • Rozpatrywanie i udzielanie odpowiedzi na odwołania
  • Identyfikacja szkód fraudowych
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi likwidacji szkód

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (mile widziane w rejestracji szkód)
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

To oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca hybrydowa
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Atrakcyjna lokalizacja biura
  • Programy wellbeingowe
  • Zdalne konsultacje medyczne

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

45379 | Obsługa klienta i szkody | Profesjonaliści | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe