Staż w Zespole ds. CRM i Data Science (f/m/d)

Poziom stanowiska:  Studenci
Lokalizacja:

WARSZAWA, PL, 2-672

Dziedzina specjalizacji:  Analiza Danych
Jednostka:  Allianz Polska
Spółka zatrudniająca:  TU Allianz Życie Polska S.A.
Wymiar czasu pracy:  na pełen etat lub na część etatu
Praca zdalna:  Praca hybrydowa
Zatrudnienie:  Zatrudnienie na czas określony
ID:  48194
Poziom stanowiska:  nie dotyczy

Twój zakres obowiązków:

•    Wsparcie operacyjne zespołu i obsługa biznesowa kampanii CRM
•    Przygotowywanie cyklicznych raportów i dashboardów monitorujących wyniki kampanii CRM oraz kluczowe wskaźniki klienckie
•    Przygotowywanie analiz klienckich i monitorowanie trendów wraz z wizualizacją wyników i rekomendacjami biznesowymi
•    Tworzenie kampanii CRM, uwzględniające analizę danych, selekcję grupy docelowej i implementację w systemie
•    Budowa modeli predykcyjnych / machine learning z wykorzystaniem w praktyce
•    Wsparcie w automatyzacji, integracji i wdrażaniu usprawnień w dziale

Nasze wymagania:

•    4-5 rok studiów na kierunku: Metody ilościowe / Big Data / Data Science / Ekonomia / Informatyka lub pokrewne
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (oferujemy udział w międzynarodowych projektach, gdzie wymagana jest komunikacja w języku angielskim)
•    Dyspozycyjność min. 20h w tygodniu przez 12 miesięcy
•    Dobra znajomość programu MS Excel i SQL
•    Znajomość podstaw Python lub SAS
•    Dodatkowym atutem będzie znajomość Power BI / AWS
•    Dobra znajomość technik analizy danych ze zrozumieniem podstawowych pojęć statystycznych
•    Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
•    Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

•    Rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w jednej z największych firm ubezpieczeniowych na świecie
•    Konkurencyjne wynagrodzenie – 35 zł. brutto/h plus dodatkowy bonus do każdej wypłaty w wysokości 1500 zł brutto
•    Umowę zlecenie na okres 12 miesięcy
•    Pracę w modelu hybrydowym
•    Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku
•    Opiekę mentora przez cały okres trwania stażu
•    Możliwość pozostania w firmie po zakończonym stażu, w zależności od potrzeb biznesowych oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności
•    Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

48194 | Analiza Danych | Studenci | Allianz Polska | na pełen etat lub na część etatu | Zatrudnienie na czas określony