Staż w Zespole Zarządzania Ryzykiem (f/m/d)

Poziom stanowiska:  Studenci
Lokalizacja:

WARSZAWA, PL, 2-672

Dziedzina specjalizacji:  Zarządzanie ryzykiem
Jednostka:  Allianz Polska
Spółka zatrudniająca:  TU Allianz Życie Polska S.A.
Wymiar czasu pracy:  na pełen etat lub na część etatu
Praca zdalna:  Praca hybrydowa
Zatrudnienie:  Zatrudnienie na czas określony
ID:  47866
Poziom stanowiska:  nie dotyczy

Twój zakres obowiązków:

Udział w procesie zarządzania ryzykiem operacyjnym w ramach grupy Allianz w Polsce, obejmujący:

  • Uczestnictwo w przygotowaniu i organizacji warsztatów z zarządzania ryzykiem operacyjnym
  • Wsparcie w prowadzeniu i zarządzaniu Bazą Ryzyk Operacyjnych
  • Wsparcie w ilościowej ocenie poziomu ryzyka oraz planowaniu
  • Udział w rozwijaniu środowiska kontroli wewnętrznej w organizacji
  • Udział opracowywaniu dokumentacji jakościowej i ilościowej z zakresu zarządzania ryzykiem
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania:

  • 3-5 rok studiów na kierunku: Ekonomia / Zarządzanie / Bezpieczeństwo / Big Data / Metody ilościowe / Informatyka lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (oferujemy udział w międzynarodowych projektach, gdzie wymagana jest komunikacja w języku angielskim)
  • Dyspozycyjność min. 30h w tygodniu przez 12 miesięcy
  • Dobra znajomość programu MS Excel i Power Point
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Rozwój i zdobycie cennego doświadczenia w jednej z największych firm ubezpieczeniowych na świecie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie – 35 zł. brutto/h plus dodatkowy bonus do każdej wypłaty w wysokości 1500 zł brutto
  • Umowę zlecenie na okres 12 miesięcy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę mentora przez cały okres trwania stażu
  • Możliwość pozostania w firmie po zakończonym stażu, w zależności od potrzeb biznesowych oraz Twojego zaangażowania i dyspozycyjności
  • Dostęp do nowoczesnych systemów i narzędzi

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

47866 | Zarządzanie ryzykiem | Studenci | Allianz Polska | na pełen etat lub na część etatu | Zatrudnienie na czas określony