Dyrektor Zarządzający Siecią Własną Majątkową (f/m/d)

Poziom stanowiska:  Kadra zarządzająca
Lokalizacja:

WARSZAWA, PL, 2-672

Dziedzina specjalizacji:  Zarządzanie produktem
Jednostka:  Allianz Polska
Spółka zatrudniająca:  TUIR Allianz Polska S.A.
Wymiar czasu pracy:  Pełny etat
Praca zdalna:  Praca hybrydowa
Zatrudnienie:  Zatrudnienie stałe
ID:  45009
Poziom stanowiska:  nie dotyczy

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w kanele wyłącznym
  • Rozwój strategii sprzedażowej dla kanału wyłącznego
  • Kreowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań wspierających sprzedaż oraz wpływających na poprawę doświadczeń Klientów
  • Współpraca z innymi departamentami Allianz w celu optymalizacji procesów współpracy z kanałem wyłącznym.
  • Optymalne wykorzystanie budżetu
  • Zarządzanie pracą podległej jednostki organizacyjnej w szczególności:
  • planowanie działań, ustalanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) i terminów wykonania zadań, monitorowanie wyników pracy, zarówno własnych, jak i zespołu
  • ocena członków zespołu, dbałość o rozwój wiedzy i umiejętności
  • dbałość o postawy zgodne z wartościami organizacji oraz wysoki poziom zaangażowania i motywacji oraz zachowań etycznych
  • Udział w projektach prowadzonych przez pracodawcę w miarę potrzeb biznesowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość branży ubezpieczeniowej
  • Wysokie umiejętności zarzadzania sprzedażą
  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem
  • Kilkuletnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku w dziale sprzedaży
  • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i osiąganiu celów sprzedażowych w branży ubezpieczeniowej
  • Wysokie umiejętności budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi

To oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
  • Samochód służbowy
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Pracowniczy Program Inwestycyjny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Karty przedpłacone
  • Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
  • Dodatkowy urlop stażowy
  • Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

Ważne: Różnorodność jest integralną częścią kultury firmy Allianz. Jednym ze sposobów na osiągnięcie zróżnicowanych zespołów jest regularna mobilność pracowników Allianz Executive na różnych stanowiskach, w różnych jednostkach Allianz i w różnych lokalizacjach geograficznych. Dlatego Allianz oczekuje od pracowników dużej otwartości i wysokiej motywacji do regularnej zmiany stanowisk i zbierania doświadczeń w całej Grupie Allianz.

45009 | Zarządzanie produktem | Kadra zarządzająca | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe