Specjalista ds. Roszczeń Bankowych i Szkód Osobowych (f/m/d)

Poziom stanowiska:  Profesjonaliści
Lokalizacja:

PL

Dziedzina specjalizacji:  Obsługa klienta i szkody
Jednostka:  Allianz Polska
Spółka zatrudniająca:  Allianz sp z o.o.
Wymiar czasu pracy:  Pełny etat
Praca zdalna:  Praca hybrydowa
Zatrudnienie:  Zatrudnienie stałe
ID:  47865
Poziom stanowiska:  nie dotyczy

Twój zakres obowiązków:

•    Prowadzenie procesu rozpatrywania roszczeń w ramach określonych produktów ubezpieczeniowych i bankowych
•    Rekomendowanie i podejmowanie decyzji zgodnie z limitem decyzyjnym ustalonym wewnętrznie/zgodnie z udzielonym zakresem pełnomocnictwa
•    Rozpatrywanie roszczeń/szkód w oparciu o wiedzę z zakresu ogólnych warunków ubezpieczeń oraz wiedzę medyczną
•    Współpraca z innymi działami w firmie oraz z podmiotami zewnętrznymi w celu zapewnienia prawidłowej obsługi roszczeń/szkód
•    Kontakty z Klientem (telefon, e-mail, pismo) w ramach prowadzonego procesu likwidacji
•    Telefoniczna obsługa Klientów w sprawach roszczeń
•    Monitorowanie przebiegu procesów
•    Obsługa odwołań od roszczeń
•    Budowanie kultury ciągłego doskonalenia w zespole
•    Współpraca z innymi obszarami biznesowymi w celu zapewnienia wysokiej jakości obsługi Klienta oraz ciągłego usprawniania procesów w organizacji
•    Dbanie o reputację firmy, w szczególności o ochronę danych, postępowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wartościami firmy, przestrzeganie zasad etyki biznesowej oraz unikanie konfliktu

Nasze wymagania:

•    Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
•    Znajomość procesów i procedur w likwidacji roszczeń z ubezpieczeń na życie
•    Dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne
•    Wiedza o rynku ubezpieczeniowym i ubezpieczeniach bankowych
•    Chęć uczenia się i samodzielnego zdobywania nowych kompetencji

To oferujemy:

•    Umowa o pracę
•    Prywatna opieka medyczna
•    Dofinansowanie do karty MultiSport
•    Ubezpieczenie grupowe
•    Praca hybrydowa
•    Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
•    Atrakcyjna lokalizacja biura
•    Programy wellbeingowe
•    Zdalne konsultacje medyczne

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do podjęcia pracy z pełnym zaangażowaniem – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

47865 | Obsługa klienta i szkody | Profesjonaliści | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe