Termékmenedzser

Munkaköri szint:  Szakértő
Hely:

Budapest, HU, 1087

Szakterület:  Product Management
Létesítmény:  Allianz Hungária
Foglalkoztató szervezeti egység:  Allianz Hungária Biztosító Zrt.
Állás típusa:  Teljes munkaidő
Távmunka:  Hibrid munkavégzés
Foglalkoztatás:  Határozatlan idő
Azonosító:  36872
Allianz besorolás:

Szeretnél egy stabil, megbízható de mégis dinamikus és motiváló munkahelyet, ahol nyitottak az az új és innovatív ötletekre, és a folyamatos megújulásra?  Mindezt rugalmas időbeosztással és a hibrid munkavégzés minden előnyével?

Az Allianznál számít a véleményed, és a munkáddal valódi értéket teremthetsz – az ügyfelek és az egész világ számára!

Ilyen munkahelyet keresel? Várjuk jelentkezésed!

Budapesti munkavégzésre, home office lehetőséggel keresünk termékmenedzsert.

Amiben számítunk Rád:

  • Csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítási termékkoncepciók kidolgozása, termékfejlesztés
  • Új, versenyképes termékajánlatok kidolgozása (az ügyfél és üzleti információk, valamint a vállalati stratégia figyelembevételével)
  • A termékfejlesztésekkel kapcsolatos feladatok és folyamatok önálló menedzselése
  • Kockázatvállalási feladatok ellátása
  • Csoportos személybiztosítási szerződésállomány elemzése, állományvédelmi feladatok ellátása
  • Az ügyfelek igényeinek feltérképezése és a piaci változások folyamatos követése
  • Aktív részvétel a helyi és nemzetközi projektfeladatokban
  • Az értékesítési terület oktatásához szükséges anyagok előállítása és prezentálása
  • A társterületekkel (pl. jog, fogyasztóvédelem, értékesítés) történő hatékony együttműködés

Amit kérünk:

  • Felsőfokú (gazdasági, egészségügyi, jogi vagy aktuáriusi) végzettség
  • 2-5 éves életbiztosítási termékfejlesztési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Kezdeményező, proaktív és tettrekész hozzáállás
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Eredményorientáltság

Miért jó nálunk dolgozni? Az alábbi juttatásokat kínáljuk:

Jövedelem:

  • versenyképes alapfizetés
  • bónuszkifizetés (teljesítményértékelő rendszer alapján)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (az egyéni befizetések kiegészítéseként)
  • kedvezményes részvényvásárlási lehetőség, illetve ingyenes részvények
  • biztosítási szolgáltatások kedvezményes igénybevételi lehetősége

Egészség:

  • élet-, baleset- és egészségbiztosítás
  • 2 évenként ingyenes átfogó szűrővizsgálati program
  • sportolási lehetőségek
  • Work Well programok, havonta gyümölcsnapok
  • …és minden nap ingyen kávé

Idő:

  • hibrid munkavégzés (átlagosan heti 2 irodai nap)
  • évente 2 extra szabadnap mindenkinek
  • hetente egy meetingmentes délután, havonta egy meetingmentes nap
  • egyéb segítség: pl nyári táborok szervezése gyerekeknek

Karrier:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák, mentorálás elismert szakértő kollégák által, a LinkedIn Learning ingyenes használata, heti egy óra dedikált tanulás, tanulmányi szerződés kötésének lehetősége)
  • rövid, illetve hosszú távú nemzetközi munkatapasztalat szerzésének lehetősége az Allianz Csoporton belül
  • tehetségfejlesztő programok

Elismeréseink:

  • a nemek közötti egyenlőség, azaz az esélyegyenlőség és a nemek kiegyensúlyozott képviselete iránti elkötelezettségünket az EDGE tanúsítvány bizonyítja
  • munkavállalóink szerint az Allianz Hungáriánál a legfontosabb értékek a munkatársi jóllét, a rugalmas munkavégzés, a befogadó légkör és a megbízható, stabil munkahely, melyet a Great Place to Work (GPTW) nemzetközi minősítés is bizonyít

Hol van az irodánk?

  • A Népligetnél: 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.

Az Allianz Csoport a világ egyik legmegbízhatóbb biztosítási és vagyonkezelő társasága. Törődünk a munkavállalóinkkal, a céljaikkal, az álmaikkal és a kihívásaikkal. Ez tesz minket kivételes munkáltatóvá. Az Olimpiai és Paralimpiai Mozgalmak világszintű biztosítója vagyunk. A sport ereje összeköti, az olimpiai és paralimpia értékei pedig arra inspirálják közösségünket, hogy jobbá tegyük a jövőt az ügyfeleink és a körülöttünk lévő világ számára.

Az Allianz egyenlő esélyeket biztosító munkáltató, így örömmel fogadunk minden jelentkezést bármilyen etnikai vagy kulturális háttérre, korra, nemre, nemzetiségre, vallásra, fogyatékosságra, illetve szexuális irányultságra való tekintet nélkül.

Csatlakozz hozzánk, és tegyünk együtt a holnapért! Let’s care for tomorrow.