Senior kontroller

Munkaköri szint:  Szakértő
Hely:

Budapest, HU, 1087

Szakterület:  Finance & Accounting
Létesítmény:  Allianz Hungária
Foglalkoztató szervezeti egység:
Állás típusa:  Teljes munkaidő
Távmunka:  Hibrid munkavégzés
Foglalkoztatás:  Határozatlan idő
Azonosító:  27767
Allianz besorolás:

Szeretnél egy stabil, megbízható de mégis dinamikus és motiváló munkahelyet, ahol nyitottak az az új és innovatív ötletekre, és a folyamatos megújulásra?  Mindezt a hibrid munkavégzés minden előnyével?

Az Allianznál számít a véleményed, és a munkáddal valódi értéket teremthetsz – az ügyfelek és az egész világ számára!

Ilyen munkahelyet keresel? Várjuk jelentkezésed!

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre, home office lehetőséggel keres Senior kontrollert.

Amiben számítunk Rád:

  • Eredmény- és költségtervezés
  • Aktuális eredmény elemzése (magyar számvitel és IFRS szerint), terv/tény összehasonlítás, eltérés elemzése, költségelemzés
  • Menedzsment riport, eredmény forecast készítése
  • Kapcsolattartás társterületekkel, tulajdonossal, rendszeres és ad hoc riportok, adatszolgáltatások készítése
  • Részvétel a menedzsment BI rendszer fejlesztésében
  • Döntéselőkészítő elemzések felsővezetés részére

Amit kérünk:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági/aktuáriusi végzettség
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (elsősorban Excel)
  • Közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Pontosság, precizitás
  • Innovatív attitűd, kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Analitikus gondolkozás

Előnyt jelent:

  • Multinacionális nagyvállalatnál vagy biztosítótársaságnál szerzett tapasztalat
  • SAP (R3, BW), SQL, VBA, BI ismeret
  • IFRS számviteli sztenderdek ismerete

Miért jó nálunk dolgozni? Az alábbi juttatásokat kínáljuk:

Jövedelem:

  • versenyképes alapfizetés
  • bónuszkifizetés (teljesítményértékelő rendszer alapján)
  • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (az egyéni befizetések kiegészítéseként)
  • kedvezményes részvényvásárlási lehetőség, illetve ingyenes részvények
  • biztosítási szolgáltatások kedvezményes igénybevételi lehetősége

Egészség:

  • élet-, baleset- és egészségbiztosítás
  • 2 évenként ingyenes átfogó szűrővizsgálati program
  • sportolási lehetőségek
  • Work Well programok, havonta gyümölcsnapok
  • …és minden nap ingyen kávé

Idő:

  • hibrid munkavégzés (átlagosan heti 2 irodai nap)
  • évente 2 extra szabadnap mindenkinek
  • hetente egy meetingmentes délután, havonta egy meetingmentes nap
  • egyéb segítség: pl nyári táborok szervezése gyerekeknek

Karrier:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák, mentorálás elismert szakértő kollégák által, a LinkedIn Learning ingyenes használata, heti egy óra dedikált tanulás, tanulmányi szerződés kötésének lehetősége)
  • rövid, illetve hosszú távú nemzetközi munkatapasztalat szerzésének lehetősége az Allianz Csoporton belül
  • tehetségfejlesztő programok

Elismeréseink:

  • a nemek közötti egyenlőség, azaz az esélyegyenlőség és a nemek kiegyensúlyozott képviselete iránti elkötelezettségünket az EDGE tanúsítvány bizonyítja
  • munkavállalóink szerint az Allianz Hungáriánál a legfontosabb értékek a munkatársi jóllét, a rugalmas munkavégzés, a befogadó légkör és a megbízható, stabil munkahely, melyet a Great Place to Work (GPTW) nemzetközi minősítés is bizonyít

Hol van az irodánk?

A Népligetnél: 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52.

Az Allianz Csoport a világ egyik legmegbízhatóbb biztosítási és vagyonkezelő társasága. Törődünk a munkavállalóinkkal, a céljaikkal, az álmaikkal és a kihívásaikkal. Ez tesz minket kivételes munkáltatóvá. Az Olimpiai és Paralimpiai Mozgalmak világszintű biztosítója vagyunk. A sport ereje összeköti, az olimpiai és paralimpia értékei pedig arra inspirálják közösségünket, hogy jobbá tegyük a jövőt az ügyfeleink és a körülöttünk lévő világ számára.

Az Allianz egyenlő esélyeket biztosító munkáltató, így örömmel fogadunk minden jelentkezést bármilyen etnikai vagy kulturális háttérre, korra, nemre, nemzetiségre, vallásra, fogyatékosságra, illetve szexuális irányultságra való tekintet nélkül.

Csatlakozz hozzánk, és tegyünk együtt a holnapért! Let’s care for tomorrow.