Doradca Zarządu ds. Strategii (f/m/d)

Poziom stanowiska:  Profesjonaliści
Lokalizacja:

WARSZAWA, PL, 2-672

Dziedzina specjalizacji:  Strategia
Jednostka:  Allianz Polska
Spółka zatrudniająca:  TU Allianz Życie Polska S.A.
Wymiar czasu pracy:  Pełny etat
Praca zdalna:  Praca hybrydowa
Zatrudnienie:  Zatrudnienie stałe
ID:  45418
Poziom stanowiska:  nie dotyczy

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynacja procesów strategicznych i planistycznych we współpracy z Departamentem Kontrolingu
  • Rekomendacja rozwiązań w zakresie przygotowania oraz wdrażania projektów strategicznych
  • Wsparcie Zarządu w przygotowywaniu materiałów dla udziałowców i organów regulacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości biznesowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonometria, matematyka/statystyka, ekonomia, biznes, zarządzanie lub pokrewne
  • 3-5 lat doświadczenia w międzynarodowej organizacji z dużą ekspozycją na współpracę z kadrą zarządzającą
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Doskonałe umiejętności prezentacyjne
  • Duże zdolności analityczne
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office 365, szczególnie MS PowerPoint
  • Wysoki poziom etyki biznesowej

To oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię roczną
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Atrakcyjną lokalizację biura (przy stacji metra Dworzec Gdański)
  • Pracowniczy Program Inwestycyjny
  • Programy Wellbeingowe
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych (karta Multisport)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Udział w pracowniczych klubach pasji
  • Karty przedpłacone
  • Dofinansowanie do wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
  • Dodatkowy urlop stażowy
  • Dostęp do platform e-learningowych oraz programów rozwojowych

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.

W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do pełnego zaangażowania w pracę – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.

45418 | Strategia | Profesjonaliści | Allianz Polska | Pełny etat | Zatrudnienie stałe