SPECJALISTA DS. OBSŁUGI UBEZPIECZEŃ GRUPOWYCH

Poziom stanowiska:  Profesjonaliści
Lokalizacja:

WARSZAWA, PL, 2-672

Termin składania aplikacji:  31.05.2022
Dziedzina specjalizacji:  Obsługa klienta i szkody
Jednostka:  Allianz Polska
Wymiar czasu pracy:  Pełny etat
Praca zdalna:  Praca zdalna (z uwagi na pandemię Covid-19)
Zatrudnienie:  Zatrudnienie stałe
ID:  8734

Twój zakres obowiązków:

  • pomoc i realizacja dyspozycji Klientów i Agentów (obsługa rozmów przychodzących),
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie obowiązujących regulacji, zawartych umów (telefon, poczta, e-mail),
  • rejestracja zmian w umowach zawartych w Allianz,
  • budowanie pozytywnego wizerunku i dobrych relacji z Klientami,
  • współpraca z innymi działami w firmie oraz z podmiotami zewnętrznymi w celu zapewnienia prawidłowej obsługi polis,
  • obsługa płatności polis grupowych na życie (analizowanie i uzgadnianie składek, wyjaśnienia niezgodności z Agentem/Klientem, księgowanie).

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • minimum średnie wykształcenie (zdana matura),
  • dobra dykcja i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • chęć uczenia się i samodzielnego zdobywania nowych kompetencji,
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera.

To oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie NNW,
  • zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz,
  • udział w onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,
  • bezpłatne kursy językowe online.
  • możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych.

Grupa Allianz jest jedną z najbardziej zaufanych firm ubezpieczeniowych i zarządzających aktywami na świecie. Dbałość o naszych pracowników, ich ambicje, marzenia i wyzwania czyni nas wyjątkowym pracodawcą. Razem możemy zbudować środowisko, w którym każdy czuje się ważny i ma odwagę, aby odkrywać, rozwijać się i kształtować lepszą przyszłość dla naszych klientów i otaczającego nas świata.
W Allianz wierzymy w różnorodność naszych pracowników i jesteśmy dumni z bycia pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Zachęcamy Cię do pełnego zaangażowania w pracę – niezależnie od tego, kim jesteś, jak wyglądasz, skąd pochodzisz, w co wierzysz i kogo kochasz. Zapraszamy do aplikacji wszystkich kandydatów, niezależnie od pochodzenia etnicznego, wieku, płci, narodowości, niepełnosprawności czy orientacji seksualnej.

Dobrze mieć Was na pokładzie!
Let’s care for tomorrow.