Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Értékesítés-fejlesztési szakértő

Munkaköri szint:  Pályakezdő
Hely:

Budapest, HU, 1087

Határidő:  Azonnali kezdési lehetőség
Szakterület:  Sales & Distribution
Létesítmény:  Allianz Hungária
Állás típusa:  Teljes munkaidő
Távmunka:  Home office Covid-19 miatt
Foglalkoztatás:  Határozatlan idő
Azonosító:  9202

Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 150 000 munkatársunk áll közel 100 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre, home office lehetőséggel keres Értékesítés-fejlesztési szakértőt.

Főbb feladatok:

  • Rendszerekkel, folyamatokkal, webszervizekkel kapcsolatos üzleti igények felmérése
  • Webszervizekkel kapcsolatos hibák javításának koordinálása
  • Igényekkel kapcsolatos egyeztetések szervezése, támogatása az érintett üzleti és IT területek és más beszállítók között
  • Üzleti specifikációk készítése
  • IT fejlesztési folyamat nyomon követése, feladatok ütemezése
  • Dokumentációs feladatok elvégzése (tervezési, fejlesztési, tesztelési, üzemeltetési és oktatási anyagok készítése)
  • Elkészült folyamatok átvétele és bevezetése, közreműködés az integrációs és funkcionális tesztek elvégzésében, a szakterületi teszt koordinálásában
  • Támogatási feladatok elvégzése a fejlesztési folyamat során és a folyamatok bevezetése, élesítése után
  • Regionális szintű projektekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves, hasonló területen, biztosítónál szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Projekt tapasztalat, az agilis módszertan ismerete
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Érdeklődés a technológiai innovációk iránt

Az Allianz Csoport a világ egyik legmegbízhatóbb biztosítási és vagyonkezelő társasága. Törődünk a munkavállalóinkkal, a törekvéseikkel, az álmaikkal és a kihívásaikkal. Ez tesz minket kivételes munkáltatóvá. Együtt  olyan közösséget építhetünk, ahol mindenki magabiztosan képes felfedezni, megteremteni és jobbá tenni a jövőt az ügyfeleink és a körülöttünk lévő világ számára.

Az Allianz egyenlő esélyeket biztosító munkáltató, így örömmel fogadunk minden jelentkezést bármilyen etnikai vagy kulturális háttérre, korra, nemre, nemzetiségre, vallásra, fogyatékosságra, illetve szexuális irányultságra való tekintet nélkül.

Csatlakozz hozzánk! Let's care for tomorrow.