Állásajánlat megosztása

Junior IT biztonsági munkatárs

Munkaköri szint:  Pályakezdő
Hely:

Budapest, HU, 1087

Határidő:  azonnali kezdési lehetőség
Szakterület:  IT & Tech Engineering
Létesítmény:  Allianz Hungária
Állás típusa:  Teljes munkaidő
Távmunka:  Távoli munkavégzés a Covid-19 alatt
Foglalkoztatás:  Határozatlan idő
Azonosító:  8933

Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 150 000 munkatársunk áll közel 100 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre, home office lehetőséggel keres junior IT biztonsági munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Az információbiztonsági kockázatok nyilvántartása, nyomonkövetése, riportok készítése
  • Allianz módszertan szerinti információbiztonsági kockázatelemzések elvégzése, felhőszolgáltatások megfelelőségének értékelése, dokumentálása
  • Informatikai biztonságtudatosság növelése (pl. oktatások anyagok összeállítása, tréningek megszervezése, megtartása, cikkek írása)
  • Informatikai rendszerekben felmerülő igények informatikai biztonság szempontú engedélyezése.
  • Informatikai szolgáltatással kapcsolatos szolgáltatási (SLA) riportok és szolgáltatási (SLA) szint mutatók ellenőrzése, teljesülésüknek nyomonkövetése, visszacsatolása, anyavállalattal történő kapcsolattartás csoport szintű szolgáltatások esetén
  • Informatikai projektek támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú IT-végzettség (IT-biztonsági tanulmányok előnyt jelentenek)
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Általános irodai szoftverek, MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • 1-2 éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi terület IT biztonsági, jogi megfelelőségének ismerete
  • IT audit tapasztalat
  • Releváns nemzetközi IT biztonsági vizsga megléte (pl. CISM, CISA, CRISK, CEH)

Az Allianz Csoport a világ egyik legmegbízhatóbb biztosítási és vagyonkezelő társasága. Törődünk a munkavállalóinkkal, a törekvéseikkel, az álmaikkal és a kihívásaikkal. Ez tesz minket kivételes munkáltatóvá. Együtt  olyan közösséget építhetünk, ahol mindenki magabiztosan képes felfedezni, megteremteni és jobbá tenni a jövőt az ügyfeleink és a körülöttünk lévő világ számára.

Az Allianz egyenlő esélyeket biztosító munkáltató, így örömmel fogadunk minden jelentkezést bármilyen etnikai vagy kulturális háttérre, korra, nemre, nemzetiségre, vallásra, fogyatékosságra, illetve szexuális irányultságra való tekintet nélkül.

Csatlakozz hozzánk! Let's care for tomorrow.