Szervező

Job Level:  Professional
Location:

Budapest, HU, 1087

Due Date:  azonnali kezdési lehetőség
Area of Expertise:  IT & Tech Engineering
Unit:  Allianz Hungary
Job Type:  Full-Time
Remote Job:  Remote working due to Covid 19
Employment Type:  Permanent
ID:  8607

Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 150 000 munkatársunk áll közel 100 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre, home office lehetőséggel keres szervezőt.

Főbb feladatok:

  • Üzleti specifikációk készítésében részvétel, koordinálás
  • Hazai és nemzetközi projektekben való részvétel
  • Specifikációhoz tartozó folyamatok megtervezése és dokumentálása
  • Folyamat-optimalizációs és folyamatmenedzsment feladatok ellátásában való részvétel
  • Részvétel a fejlesztések üzleti tesztelésében
  • Specifikációk, szabályzatok, körlevelek véleményezése
  • Folyamattérkép kialakításában aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/ gazdasági informatikai végzettség
  • 2-3 éves, multinacionális vállalatnál vagy biztosítónál szerzett tapasztalat – illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Jó szervező-, elemző-, illetve kommunikációs készség
  • Pontos, precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Határozott, eredményorientált személyiség
  • Problémamegoldó képesség, gyakorlatias gondolkodás, folyamatszemlélet

Előnyt jelent:

  • Projekt- vagy folyamatmenedzser munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gazdasági informatikai végzettség

Az Allianz Csoport a világ egyik legmegbízhatóbb biztosítási és vagyonkezelő társasága. Törődünk a munkavállalóinkkal, a törekvéseikkel, az álmaikkal és a kihívásaikkal. Ez tesz minket kivételes munkáltatóvá. Együtt  olyan közösséget építhetünk, ahol mindenki magabiztosan képes felfedezni, megteremteni és jobbá tenni a jövőt az ügyfeleink és a körülöttünk lévő világ számára.

Az Allianz egyenlő esélyeket biztosító munkáltató, így örömmel fogadunk minden jelentkezést bármilyen etnikai vagy kulturális háttérre, korra, nemre, nemzetiségre, vallásra, fogyatékosságra, illetve szexuális irányultságra való tekintet nélkül.

Csatlakozz hozzánk! Let's care for tomorrow.