Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Szolgáltatás menedzser

Munkaköri szint:  Pályakezdő
Hely:

Budapest, HU, 1087

Határidő:  Azonnali kezdési lehetőség
Szakterület:  IT & Tech Engineering
Létesítmény:  Allianz Hungária
Állás típusa:  Teljes munkaidő
Távmunka:  Home office Covid-19 miatt
Foglalkoztatás:  Határozatlan idő
Azonosító:  4268

Az Allianz a világ egyik legnagyobb globális biztosítási és pénzügyi szolgáltatója. Több mint 70 országban, 150 000 munkatársunk áll közel 100 millió ügyfelünk rendelkezésére.

A nemzetközi Allianz Csoport tagjaként az Allianz Hungária Zrt. a magyar biztosítási piac piacvezető biztosítója. Számos szakmai elismerés jelzi azt a magas színvonalú munkát, amellyel ügyfeleink rendelkezésére állunk.

Az Allianz Hungária Zrt. budapesti munkavégzésre, home office lehetőséggel keres szolgáltatás menedzsert.

Főbb feladatok:

  • Kiszervezett IT tevékenységek és szolgáltatások feletti napi ellenőrzés biztosítása
  • Szolgáltatási szint kiesés vagy eltérés esetén eszkalálás, beavatkozás, megoldási folyamatban való részvétel, támogatás és dokumentálás
  • Szolgáltatás elvárási (KPI) rendszer kialakításában és módosításában való részvétel
  • Szolgáltatási szintek külső/belső partnerekkel történő egyeztetése, korrigálása, visszacsatolása, anyavállalattal történő kapcsolattartás a csoport szintű szolgáltatások esetén
  • Kiemelt informatikai projektek és fejlesztések támogatása
  • Eseti és rendszeres üzleti alkalmazásokkal és infrastruktúra szolgáltatással kapcsolatos szolgáltatási (SLA) riportok és szolgáltatási (SLA) szint mutatók ellenőrzése, számítása, kommunikálása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • 1-5 éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Általános irodai szoftverek, MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Előny:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Az Allianz Csoport a világ egyik legmegbízhatóbb biztosítási és vagyonkezelő társasága. Törődünk a munkavállalóinkkal, a törekvéseikkel, az álmaikkal és a kihívásaikkal. Ez tesz minket kivételes munkáltatóvá. Együtt  olyan közösséget építhetünk, ahol mindenki magabiztosan képes felfedezni, megteremteni és jobbá tenni a jövőt az ügyfeleink és a körülöttünk lévő világ számára.

Az Allianz egyenlő esélyeket biztosító munkáltató, így örömmel fogadunk minden jelentkezést bármilyen etnikai vagy kulturális háttérre, korra, nemre, nemzetiségre, vallásra, fogyatékosságra, illetve szexuális irányultságra való tekintet nélkül.

Csatlakozz hozzánk! Let's care for tomorrow.