Specialista / Specialistka Back Office

Úroveň pracovní pozice:  Specialista
Místo:

Praha, CZ, 186 00

Specializace:  Asset & Investment Management
Jednotka:  Allianz Czech Republic
Zaměstnavatel:  Allianz pojišťovna,a.s.
Typ pracovní pozice:  Plný úvazek
Práce na dálku:  Hybridní práce
Zaměstnání:  Doba určitá
ID:  47229
Klastr pozice:  Non-Executive

Do týmu Back Office Investic a Treasury hledáme kolegu/kolegyni, který/která bude mít zkušenost s vypořádáním zahraničních nebo tuzemských cenných papírů.

Pokud máte zájem stát se součástí dynamického a inovativního pracovního prostředí, kde jsou oceňovány vaše nápady, schopnosti a samostatnost a chcete se v této oblasti dále rozvíjet, tak tento inzerát je určen právě vám!

Vítáme kandidáty/kandidátky bez ohledu na jejich pohlaví, genderovou identitu nebo zdravotní indispozice. Naše pracoviště je bezbariérové. Věříme, že handicap není překážkou plnohodnotného profesního života.

Náplň práce

  • Vypořádání obchodů s cennými papíry a finančními instrumenty
  • Oceňování pozic, aktualizace interních databází
  • Kontrola a konfirmování obchodů s protistranami
  • Externí komunikace s depozitáři CP, protistranami
  • Zajišťování denní likvidity, zadávání plateb
  • Podpora pracovníků front office
  • Řešení nestandardních situací, vytváření interních reportů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, případně středoškolské vzdělání s dostatečnou praxí v oboru
  • Praxi na back office kapitálových trhů
  • Zkušenost s vypořádáním zahraničních nebo tuzemských cenných papírů
  • Znalost produktů kapitálových trhů
  • Pokročilou znalost AJ slovem i písmem
  • Pečlivost, odolnost vůči stresu a flexibilitu
  • Ochotu pracovat v týmu, ale i schopnost se samostatně rozhodovat
  • Zájem získávat nové zkušenosti
  • Analytické a komunikační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Word)

Nabízíme

  • Příjemné a moderní pracovní prostředí na břehu Vltavy s krásným výhledem na Prahu a skvělou dostupností
  • Spolupráci na dobu určitou - jedná se o zástup za mateřskou / rodičovskou dovolenou
  • Zajímavou a rozmanitou práci
  • Kulturu, která poskytuje podporu a naslouchá zaměstnancům, a snaží se zpříjemňovat pracovní prostředí a podmínky
  • 5 týdnů dovolené, až 5 Sickdays a flexibilní pracovní dobu, které umožňují vyvážit pracovní a soukromý život
  • Možnost občasné práce z domova a dotovanou jídelnu v budově
  • Bonusovou složku, Cafeterii, , Multisport kartu a výhodné telefonní tarify i pro členy rodiny, slevy na firemní produkty až 75% a po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • Podporu vzdělávání a rozvoje, které pomáhají rozvíjet Vaše kariérní dovednosti a odborné znalosti
  • Zázemí pro cyklisty, které podporuje zdravý způsob dojíždění do zaměstnání

Nástup

  • Ihned / dohodou

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis

47229 | Asset & Investment Management | Specialista | Non-Executive | Allianz Czech Republic | Plný úvazek | Doba určitá

Kontakt

Mgr. Klára Abdelrahman Paterová

Ke Štvanici 656/3
186 00 Praha
Česká Republika